La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

konto usunięte

8

W momencie gdy odchodził z zespołu Griezmann pisałem że Barcelona będzie miała wielki problem w tym sezonie by wyjść z grupy LM i do LM w sezonie 2022/23 awansować. Mnie się wydawało że przesadzam. Moje słowa nie były spowodowane tylko tym że odszedł Francuz ale że wcześniej straciliśmy również Leo. Bałem się że jak źle rozpoczniemy sezon a niestety to się stało to ta młodzież tego nie udźwignie. Teraz to naprawdę boję się byśmy w ogóle w europejskich pucharach zagrali w przyszłym sezonie bo to również takie łatwe nie będzie. W środę mam nadzieje że Benfica nie wygra z Dynamo a przez to wyjdziemy z grupy. Inaczej trudno wyobrazić sobie byśmy w Monachium wygrali, chociaż nie takie cuda kibice widzieli. Brakuje nam piłkarzy ofensywnych potrafiących strzelać gole. Mam nadzieje że klub w styczniu wzmocni tą pozycje bo inaczej przez złe wyniki stracimy kolejne pieniądze bardzo potrzebne Barcelonie.

0

@Janiama jakiś Twój typ odnośnie transferu do ataku ?

5

@Janiama Ta, ale niektórzy jak odchodził Messi to otwierali szampany tutaj i gadali o kolektywie a w ataku chyba nawet nie tyle jest najgorzej od dwóch ale od kilku dekad i ta nieszczęsna obrona popełniająca dalej błędy.

1

@Messibestplayerintheworld
Ferran pewnie przyjdzie.

0

@Coutinho007 dobrze by było, ale jakoś się nie nastawiam. Lepiej się miło zaskoczyć

konto usunięte

12

@Janiama Griezmann dał nam w 3 mecze ZERO celnych strzałów na bramkę dodatkowo zarabiał niczym gwiazda światowego formatu. Teraz ma 3 gole w lidze czyli jeden więcej niż kontuzjowany od niemal początku sezonu Braithwaite. Rzeczywiście sporo tracimy xD

1

@Janiama No jakby pewien Holender grał choć w połowie tak dobrze jak go tu zapowiadali to było by kilka punktów więcej.

konto usunięte

0

@Janiama a ja się zastanawiam, czy nie byłoby lepiej jednak zagrac w lidze europy... Uważam, że mamy tam bardzo duże szanse je wygrać i dzięki temu zagrać w Lidze Mistrzów. W lidze mistrzów pewnie odpadniemy w 1/8, a w la liga nie wiadomo jak się los potoczy.
Trochę ucierpi prestiż, chociaż ostatnie dwa lata i tak go zniszczyły.
Póki co uważam, że jedyną szansą na LM w przyszłym roku jest wygranie ligi europejskiej :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?