- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1365 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1365 Culés
4
Podobno to Max Verstappen może mieć dodatkowe problemy po wyścigu i znacznie więcej niż Hamilton.
"Kierowca Red Bulla podejrzany jest o złamanie art. 2 Międzynarodowego Kodeksu Sportowego FIA. Stanowi on, że spowodowanie kolizji, powtarzanie poważnych błędów lub brak panowania nad bolidem może skutkować karą - z dyskwalifikacją włącznie."
@MesQueUnClub96 @michal26
0
@mekston Toto już robi przelew na dyskwalifikację
6
@mekston o Boże xD fanatycy Maxa by chyba z mostu skoczyli
0
@mekston
to już płyną totalnie xd
2
@mekston standardowo. Mówię. Dajmy Hamiltonowi mistrza za ten i dla pewności za przyszły sezon.
Niby w którym miejscu Max złamał tę zasadę?
0
@mekston no i podejrzany jest z jakiej racji? Kto zgłasza i konkretnie o jaką sytuację?
1
@michal26 mnie nie pytaj - to byłaby jazda po całości jakby dali mu dyskwę.
1
@mekston ehh Mercedes odbiera mi smak życia.
1
@mekston
Hamilton powoduje kolizję
sędziowie: hmm... to co dyskwalifikujemy Verstappena bo w niej uczestniczył?
2
@mekston To kabaret jest. Przez chwilę pomyślałem a może tak wjechać w dupe komuś na publicznej drodze, powołałbym się na sytuację Hamiltona.
1
@mekston to byłby skandal nad skandalem. Gdyby tak było, to na miejscu Redbulla nie wystawiłbym kierowców w ZEA w ramach protestu xD
A tak poważnie - nie chce mi się wierzyć, że takie cos by odwalili..
0
@michal26 Mercedes tego też nie potrzebuje - zresztą sam pisałeś i typowałeś nawet sporo wcześniej nawet 1-2 dla Mercedesa w Abu Dhabi o ile pamiętam
2
@michal26 A ja wjechał bym w ZEA w Lewisa i powiedział że przecież tak można robić bez kar :D
0
@mekston Tak przeczuwałem i to podtrzymuje, ale po dzisiejszym stwierdzam, że tam grubo może być. Nic nie jest pewne. Jeden SC i mamy rotacje dramatyczną.
0
@michal26 nie takie proste z tym SC - szczególnie, że a/ mniej prawdopodobne
b/ to też musi być splot zdarzeń
c/ Mercedes jest w stanie wyprzedzać Red Bulla - Red Bulla Merca nie jest - więc nawet jak Hamilton będzie jechał za Maxem to na prostej go łatwo objedzie i tutaj Max nie ugra nic więcej
1
@Bykunn za to Max dostanie dyskwe z całych mistrzostw
1
@mekston Wiem poza tym tak naprawdę nie chcę żeby tak się to skończyło. Ale jakiś wewnętrzny głosik mówi mi że chciałbym to zobaczyć :D
0
@mekston chyba że zrobi to na tyle sprytnie, że nic się nie zmieni. Powtórka z Monzy może być. Nie mówimy tutaj o czymś w stylu "here comes Sebastian Vettel!"