La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

6




Ręce opadają...

0

@FC1899Barca Ale ja widziałem niezaszczepioną osobę: miała 3 głowy, a z kącików ust sączyła się ślina. Ta istota charczała i wydawała z siebie spazmatyczne dźwięki.

3

@FC1899Barca Spoko jestem mordercą ale to czyli według niego szczepionki nie działają na tych którzy się zaszczepili w takim razie? Bo jak wszyscy wiemy mają chronić przed ciężkim przebiegiem, a nie zarażeniem ale cóż ;)

5

@Comentateiro Nie mam nic osobiście do 3 głów. Osobiście w rejonie niedaleko Andromedy, gdy podróżowałem z Szarakami, odmiana Homosapienoniewiadomo mają po 3 kuśki i ponoć ich tańce godowe trwają nasz ziemski miesiąc...

Po przerażeniu, następnie nie wiedziałem czy jednak zazdrościć czy się bać.

konto usunięte

2

@FC1899Barca odczłowieczenie hmm coś mi to przypomina i to też u Niemców było ;)

0

@FC1899Barca Szybko to idzie. Zbyt szybko....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?