La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1188 Culés

0



Ale to boli, Neymar naprawdę w Barcelonia grał mega dobrze i zastępował Leo. Przykro się patrzy jaki on regres zanotował, jak dla mnie to najbardziej zmarnowany potencjał w historii piłki. Jak dla mnie mógł on teraz być TOP1.

0

@PenaldinhoGaucho Spokojnie mógł ale przez swoją pazerność i jego ojca głupote wyłapał karme

0

@DamianBarcaCule odszedł z klubu który jest nigdzie do klubu, który grał w finale LM i półfinale.....hajs hajsem, ale po prostu wybrał lepszy projekt sportowy jakkolwiek śmiesznie to nie brzmi przy PSG

0

@DamianBarcaCule akurat jego ojciec chciał żeby Ney został w Barcelonie

konto usunięte

0

@FCB24 w momencie jak odchodził my byliśmy na topie a psg był na takim etapie, że z 4:0 robili 1:6, a to gdzie jesteśmy teraz jest wynikiem odejścia Neymara i karuzeli spier... która się rozkręciła w różnych aspektach po jego odejściu

0

@against_modern_football przypominam, że jak odchodził to w Barcelonie byli takie narcyzy jak Gomes, Murillo, Boateng, Deulofeu, Douglas itp itd, więc no chyba widział co się szykuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?