- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1140 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1140 Culés
4
Rano budzi mnie słoneczko przez okno, zakładam krótkie spodenki, koszulkę i wychodzę ze śniadaniem na taras. Wsiadam do auta, uchylam szybę, żeby wpuścić trochę wiatru i puszczam energiczną muzyczkę. Jadąc do pracy mijam zazielenione drzewa i kwitnące kwiaty na posesjach. Wracam do domu, wyciągam z lodówki zimne piwko i biorę się za przyprawianie mięsa na grilla, który już się dymi. Jeszcze dobrze się zima nie rozkręciła, a ja już tęsknię.
0
@MesQueUnClub_87 zima jest piękna na swój sposób
0
@MesQueUnClub_87 Ja uwielbiam lato ale i zimę też... Ale taką zimę gdzie jest cały czas ten mrozik, po minus kilka stopni, a nie raz deszcz, raz śnieg, roztopy i ciapa lapa... Lubię w zimie pojechać np w Bieszczady i połazić po górkach... Całkiem inny klimat niż latem, taki bajkowy :)
Kilka zdjęć z Tarnicy z tego roku ze Stycznia.
https://zapodaj.net/ec5696d138cae.jpg.html
https://zapodaj.net/72926329b29d0.jpg.html
https://zapodaj.net/67dd65e6c1f32.jpg.html
Ps; No i w sobotę wyjazd na Snowboard... Za to duży plus dla zimy :)
0
@MesQueUnClub_87
Latem jak mam wyjść na budowę z kontenera to jestem zalany potem. W kontenerze klima i zaraz zatoki uwalone. Jedynie wrócić z pracy zerwać z siebie skórę i jak jest jeszcze czasu to pojechać nad jezioro by się schłodzić.
Zimą cieplutko ubrany wychodzę na budowę, w kontenerze się grzeje. Wracam do domu pod kołderkę z ciepłą herbatką. Szybko robi się ciemno także nie ma problemu drzemki zrobić.