La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1944 Culés

4

Ja chyba jestem jednym z niewielu kibiców, których dzisiejszy mecz ani grzeje, ani ziębi. Jestem raczej nastawiony na porażkę, tudzież "awans" do Ligi Europy.

Dla mnie najważniejszą kwestią jest rozwój drużyny pod kątem nie tylko sportowym, ale i mentalnym. Chcę, by ten sezon do końca był swego rodzaju terapią po absurdalnych rządach Bartomeu. Młodzi mają wzrastać sportowo i właśnie mentalnie, trener ma wzbudzać w nich coraz większy autorytet, a amigosi mają być dla nich oparciem i wprowadzać ich w ten klub, który znają od podszewki.

To wszystko czego oczekuję po tym sezonie. Na walkę z największymi przyjdzie czas. Wrócimy.

3

@macio_944 Jak my w nich wjeżdżamy dzisiaj dwucyfrówką gościu.

0

@macio_944 "Ja chyba jestem jednym z niewielu kibiców, których dzisiejszy mecz ani grzeje, ani ziębi. Jestem raczej nastawiony na porażkę, tudzież "awans" do Ligi Europy".

No to raczej jesteś w większości, bo wielu kibiców Barcelony pogodziło się z LE, a ten mecz nie wzbudza u nich większych emocji.

0

@macio_944 Mam wrażenie, że jesteś w większości bo mnie też wynik meczu mało obchodzi.

1

@macio_944 a mnie grzeje, jak każdy mecz Barcy w szzczególności w LM...
Owszem, stawka duża jest tylko dla nas, dla Bayernu nie, ale mam zawsze taką wewnętrzną nadzieję...to jest tylko i aż piłka nożna i tu wydarzyć się może wiele.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?