La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

3

Dest bardzo mnie rozczarowuje. Wiecznie spóźniony, niedokładny i bardzo przewidywalny. Przez niego Araujo musiał ryzykować wślizg, którego konsekwencją była żółta kartka.
Tak jak powiedział Mueller - Barcelona ma świetnie wyszkolonych zawodników pod względem technicznym, ale odstaje przede wszystkim fizycznie. U nas prawie nikt nie wychodzi na pozycje. Jest podanie, a następnie stanie w miejscu, tak się meczu nie wygra, nawet ze słabymi przeciwnikami.
Gdyby Bayern potrzebował 7 goli to jestem przekonany, że udałoby im się tyle strzelić.
O Minguezie nawet nie będę wspominał, bo od samego początku ten chłop był dla mnie tylko zapchajdziurą, która nie powinna nigdy się znaleźć w pierwszym składzie Barcelony, ale miał "szczęście", bo trafił na okres, gdzie prawie wszyscy obrońcy byli kontuzjowani.

2

@Zoker Jak mają takie treningi lekkie i przygotowania do sezonu to nie ma się co dziwić. Oni nie mają siły biegać po 70 minucie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?