La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1878 Culés

konto usunięte

0

Chyba największą iluzją na ten moment w Barcelonie jest mantra: Ter Stegen tu pasuje, bo świetnie gra nogami. Przecież to równie dobrze można by powiedzieć, że Depay ma dobre odejście, albo Busquets muskulaturę. Niemiec musi chyba opłacać jakiś speców od wizerunku, innego rozwiązania nie widzę. Pomijając fakt, że do tego mega słabo broni. Jemu siadła psycha po Lpoolu. Zarówno nam jak i jemu dobrze zrobiłaby zmiana otoczenia.

0

@masq tej drużynie generalnie siadła osucha po Liverpoolu. Niektórych dusze tam pozostały albo umarły, a tych co jeszcze dychali albo nowych dobił Bayern (jak FDJ). Wszyscy oni muszą odejść niestety, najlepiej jak najszybciej. Powtarzam od początku tego sezonu. Lata dzielą nas od powrotu na szczyt i nie jedna ale dwie lub trzy czystki w zespole. Najpierw oczywiście potrzebna jest stabilizacja finansowa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?