La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

3

AMBICJA

gra zespołu nie powala i już nie takie zespoły w tym sezonie robiły kuku Bayernowi, fakt jest jednak taki, że zespół musi zacząć od zera, przygotowanie fizyczne, motoryka, ambicja, waleczność - przez te wszystkie tłuste lata zostało gdzieś to zmargalizowane i wydawało się że mecze same się wygrają, niestety od 2-3 lat widać że Europa ucieka, dziwią więc słowa Aguero że on przyjeżdżając godzien przed treningiem zobaczył zamknięte drzwi gdzie w City trening to była norma - kurde tak sie nie da trzeba ostro trenować

liczę na Xavi bo widać że pomału ten burdel fizyczno-medyczny ogrania, trzeba jednak na efekty poczekać do nastepnego sezonu a w tym spróbować ugrac to co sie da jak najwiecej czyli TOP4 i jak najdalej w LE


Vamos Barcelono:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?