La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1255 Culés

4

Dest skreślony? Wesług mnie śmiech na sali trochę bo Semedo od 24-27 lat gnił tutaj nie dając absolutnie nic ale cierpliwość była i wiara, że odpali a chłopak 21 letni, mający słabszy okres po kontuzji świeżo skreślony. Genialnie xD

2

@Coutinho007 Wtedy prezydentem był Bartomeu.

1

@Coutinho007 Jeśli to prawda to wielki minus dla Xaviego. Najłatwiej skreślić młodego, nowego zawodnika. Słabo to wygląda

0

@Kgorecki2500 No ok ale to w takim układzie są też inni do wymazania z klubu. Coutinho, Umtiti, Mingueza, Roberto, Martin, Dembele o Luuku nie wspomne już ani słowem bo to że on tu jest i tyle gra pokazuje w jakim jest miejscu obecna Barca a co do De Jonga i Depaya... Jak się nie ogarną podziękować, jeden jak na pomocnika poza holowaniem i dryblowaniem nie daje w kreacji nic czy w strzale z dystansu a drugi ma problemy nawet z defensywą słabych lub średnich klubów...

1

@Coutinho007 Znaczy, że jakiś dziennikarz napisał tylko o Descie nie oznacza, że inni też na wylocie nie są. Myślę, że Umtiti, Coutinho i inni też są skreśleni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?