La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

2

Dest został skreślony ... jako prawy napastnik Barcelony.
Po kilku meczach Xavi stwierdził że Dest nie jest napastnikiem i nie może sam kryć całej prawej strony.
I to jest prawdziwy trener.

To co teraz już może Dest zagrać normalnie ? z normalnym skrzydłowym obok siebie ?

0

@zenoowity On go widzi na treningach.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Skoro go widzi na treningach, to czemu go wystawia w tak ważnym meczu?

0

@tristan87 Tego nie wiem.

0

@Rewolucja123 To ja już nie rozumiem :( Widzi go na treningu i robi z niego napastnika który ma sam grać po całości prawej strony. A potem po meczu przeciwko Daviesowi i Sane on go skreśla ? xD
Bayern powinien częściej z nami grać ... regularnie nam kasuje prawych obrońców. Podoba mi się ta tendencja :)
Mi to w sumie lotto, im więcej emocji w meczu tym lepiej, a jak gramy z 80% drużyn w lidze jak równy z równym to tylko lepiej. Przyjdzie Alves będzie lepiej.
Kappa

0

@zenoowity Nie grał sam. Miał Araujo do pomocy.

0

@Rewolucja123 Oszukujesz ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?