La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1582 Culés

1

pięknie sę czytam o tym że Xavi był wkurzony na niekótrych piłakrzy

skończyły się wczasy czas na zapierd...

a najwięcej o upadku podejści do piłki niech świdczy fakt że w Leeds tak w Leeds było lepsze przygotowanie fizyczne i podejście do meczu

celowo piszę było bo wiem że Xavi to zmieni

0

@lucca87 ,,,,,,.. masz, pożycz sobie trochę

0

@lucca87 No ale co on właściwie może zrobić? xD Pobić ich jak nie będą grali dobrze? Zastraszyć? Wyrzucić z klubu? Nic nie może zrobić, więc to jest takie gadanie tylko.

0

@lucca87 jakoś nie jest wkurzony na Pique za utratę pierwszego gola.

0

@Sau_Ron
jak nie może, może sprzedać, odsunać od składu a przede wszystkim wprowadzić dyscypline

i jeszcze jedno może wreszcie wprowadzić porządne przygotowanie fizyczne

0

@lucca87
"może sprzedać" - jak ktoś kupi,a w to wątpię :D
"może odsunąć od składu" - i kim grać, jak pozostali są jeszcze gorsi w tym klubie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?