La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

konto usunięte

3

Chcielibyście mieszkać w Hiszpanii? Jak tak to jakie miasto, lub region oprócz Barcelony oczywiście :D

1

@DaPidejpi Andaluzja, Teneryfa :)

1

@DaPidejpi Camp Nou xDD

1

@DaPidejpi Majorka, Andaluzja

2

@DaPidejpi Andaluzja jest bardzo ładna. Osobiście polecam Kadyks. Bardzo ładne miasto z dostępem do oceanu i niedaleko do Sevilli.
Ewentualnie jeszcze Comunidad Valenciana, jest parę fajnych miasteczek przy Valencii (choć ja osobiście preferuję większe miasta, więc wybrałbym Valencię).
Ale zdecydowany numer 1 to oczywiście Katalonia. Najlepiej jakieś przedmieścia Barcelony (Badalona, Mataró lub Castelldefels).
Byłem 4 razy w Hiszpanii i na pewno jeszcze odwiedzę ten kraj :)

1

@DaPidejpi Las Palmas.

1

@DaPidejpi Andaluzja zdecydowanie. Chociaż Valencia, Madryt, Kraj Basków, czy Galicja też są piękne.

konto usunięte

0

@DaPidejpi Algeciras w Andaluzji...

1

@DaPidejpi Fuerteventura, Wyspy Kanaryjskie.
Nie pamietam czasów abym byl w innym miejscu gdzie piwo kosztowało 0,49centa, lub paczka papierosów (pol roku nie pale)
Za 3,10€.
Jedynie mocniejszy wiatr odpychał, ale mieszkając juz 4 rok na Islandii, wiem ze Mocny wiatr spotkałem dopiero tutaj, a tam byl to „wiaterek” :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?