- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1105 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1105 Culés
2
Cavani i Ferran to mus na styczeń:) oby udało się sprzedać kogoś z pakietu umititi, coutinho, ter stegen, de jong.
Wtedy ewentualnie tez zakaria lub Onana.
A w lato pójść po 9 mloda i środkowego obrońcę:) będzie dobrze ale sądzę że dopiero za rok o tej porze:)
Visca elBarca:)
0
@lucca87 Wymienić MATSa na Onanę to by było tak bardzo barcelońskie :D
0
@Persyfl
Przecież Mats od 2 lat jest po prostu słaby. Po prostu słaby praktycznie każdy strzal w światło bramki puszcza. Zjazd ma niesamity
0
@lucca87 "praktycznie każdy strzal w światło bramki puszcza."
Zarówno praktycznie jak i teoretycznie, to guzik prawda :D
Większość klubu ma zjazd formy. Dobry trener buduje świetnych zawodników, a nie ich kupuje. Z jeszcze innej perspektywy, zastąpienie człowieka, którego jeszcze niedawno większość kibiców widziała w roli jednego z kapitanów, kolesiem zdyskwalifikowanym na 9 miesięcy za stosowanie furosemidu, stanowiłoby esencję współczesnej Barcelony.
0
@Persyfl
Ter stegen jest fatalny. A zjazd ma od 2 lat. Ciężko to nazwać spadkiem formy.
To sprawdz jaki procent strzałów w bramkę puszcza. Byl ostatnio nawet artykuł o tym. Wiec teoretycznie i praktycznie tak. Zresta ostatni mecz najlepszym tego przykładem
1
@lucca87 Sprawdzałem, nadal twoje słowa są nieprawdziwe.
0
@Persyfl
No to ciagla kłamiesz. Bo ter stegen ma jeden z najgorszych % strzałów obronionych w światło bramki w tym sezonie w TOP5 lig. I to jest fakt
0
@lucca87 Tylko, że to nie to samo, co puszczanie wszystkich strzałów lecących w światło bramki :)
0
@Persyfl
no nie puszcza co 2:) super formę ma:)
0
@lucca87 Dalej nieprawda, ale już bliżej.