- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 893 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 893 Culés
4
Tak naprawdę patowa sytuacja. Real spadł z deszczu pod rynnę, ale jeszcze bardziej PSG. To oni będą mieli łatkę faworyta w tym dwumeczu. Poprzez medialność tercetu z przodu. Fajny mecz z podtekstami. Ramos sentymentalny powrót o ile zagra, wiadomo jak to z nim jest. Mbappé, Messi związani, lub wiązani z Hiszpania. Dużo więcej do stracenia ma PSG. Szejka nie interesuje Ligue1. Ten projekt budowany jest pod LM. Out w 1/8 LM będzie ciosem w tego kolosa na glinianych nogach. Porażkę Realu zaakceptuje. Dla mnie priorytet to triumf w La Liga, bo jeśli Real nie wygra ten ligi w tym roku to będą dopiero mogli czuć rozgoryczenie. Cóż do lutego daleko. Nie chcę już szarpać języka na sposób trafienia Realu na PSG, powtórne losowanie itp. Szkoda na to czasu i baterii w telefonie. Czas działa na korzyść PSG. Jednak uważam Carlo za lepszego trenera od Poche. Procentowo 55-45 % na awans PSG.
0
@AmigoBlancos ja stawiam na Real, to są jednak ich rozgrywki. To, że ostatnio się nie udaje to nie znaczy, że ich nie wygrają, prędzej czy później zgarną puchar.
Potrafią grać z PSG, a w tym sezonie chłopaki mają formę. Zobaczymy co przyniesie wiosna.
70%-30% dla Realu
1
@AmigoBlancos Dwie klasowe ekipy. Mega wyrównany mecz i wielka gradka dla futbolu. Co tu gadać o szansach niech mecze będzie zajebisty. Real nie lubię, a jeszcze mocniej PSG. Nikomu tu nie kibicuję, no może tylko żeby poczarował. Świetne losowanie dla futbolu!
0
@AmigoBlancos imo jeśli Real utrzyma ta formę to powinien być awans Neymar nic nie gra tylko przeszkadza, Real pomoc ma o wiele lepsza defensywa też super, Messi praktycznie zawsze mial problemy z Ferlandem i Militao gość który wszystko czyści do tego PSG tylko w 7 bronią a Real ma Viniego Benzeme + Asensio się rozkręca znowu.