La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 735 Culés

18

Rozpoczęła się zmasowana nagonka na Laporte. Minęło dosłownie parę miesięcy i Laporta musiał przełknąć wszystkie konsekwencje niegospodarności poprzednich zarządów, tracąc przy tym Messiego, czyli jakąś połowę wartości sportowej zespołu. Laporta ma swoje za uszami, nie był doskonały za pierwszej kadencji, chociaż efekty jego pracy były niemal doskonałe, nie jest doskonały teraz. Nie dotrzymał obietnic , których nie miał prawa nigdy składać, ponieważ już jak je wypowiadał było wiadomo, że nic z tego nie będzie. Tyle że, jeśli komus się wydaje, że sytuacja klubu zostanie naprawiona w parę miesięcy, to chyba mu się sufit na łeb spadł. Lata dzielą nas od stabilizacji finansowej, a powrotu na szczyt pewnie kolejne następne długie lata. Myślę ze to się nie wydarzy za kadencji złotoustego Joana

3

@panczo Ja największy zarzut do Laporty mam taki że działa zbyt chaotycznie, nie ma żadnego konkretnego planu.

konto usunięte

3

@panczo Tylko, ze oparl swoja kampanie na tych obietnicach i wielkiej pewnosci siebie wiec teraz sie nie dziw, ze ludzie go wczesnie rozliczają.

1

@Jakchcesz ja podobnie, ale wydaje mi się, że jest to podyktowane tym, że faktyczna sytuacja klubu jest znacznie gorsza niż zakładał i przez to rozsypał się również jego plan A, B i C, a teraz robi prowizorkę na szybko. Dla mnie z kolei największym zarzutem do niego jest to jak postępował z Koemanem.
@Rust_Cohle no ja to rozumiem i nie bronie go za to, tyle że jak rozumiem, jako kandydat mógł nie miec taktycznego obrazu klubu i tego co się w nim dzieje. Stąd może był taki pewny jeśli chodzi o Messiego. Rozmawiamy kurde o wielkiej polityce za naszymi plecami, nie wiedząc coś się naprawdę dzieje za kulisami i dużo hipotetyzujac. Wydaje mi się, że Laporta nie był aż takim idiotą, żeby składać kompletnie bez pokrycia obietnice, tylko faktycznie niedoszacowal, albo tak mu to przedstawiono finanse klubu. On sam się tak bronił.
W Madrycie jak Perez wrócił jednak też dostał ten dłuższy kredyt zaufania- tam się to opłaciło. Może warto też jednak dać go Laporcie, zamiast czekać na niemożliwe szybkie rezultaty. Nie wiem.. tak mi tylko intuicja mówi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?