La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1185 Culés

16

No jak pech to pech. Nic ostatnio Barcelonie nie jest po drodze, jak nie kontuzje, to problemy wizerunkowe. Jak nie to, to problemy finansowe, a teraz jeszcze świeży transfer, który był nam mega potrzebny i taki świetny piłkarz musi kończyć karierę bo akurat teraz wysiadło mu serducho.
No nic, trzeba czekać aż karty losu się dla nas odwrócą bo na razie idzie to wszystko jak po gruzie. A Aguero trzeba życzyć wszystkiego najlepszego i całe szczęście, że kończy się to tak, jak się kończy, a nie reanimacją na płycie boiska czy czymś gorszym.

konto usunięte

0

@prokofiew
Już nie przesadzajmy z tym świetnym piłkarzem, ostatnie kilka lat to głównie leczenie kontuzji. Zagrał 3 mecze na krzyż i robi się z niego bohatera Barcelony, a ta bramka w klasyku to już w ogóle wyniosła go na wyżyny chwały wśród LR. Niewątpliwie szkoda go bo poziom reprezentuje znakomity ale to szklany zawodnik. Niemniej jednak wielka szkoda, że to zakończenie kariery było wymuszone.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?