- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 719 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 719 Culés
4
Składzik TOP xD
0
@Pawel13sz to już Alexisa nie ma ?
0
@Pawel13sz Żefren, Żefren, Żefren!
0
@Pawel13sz Thiago, Iniesta, Ibra, Fabregas czy Pedro pewnie daliby więcej Barcy niż niejeden piłkarz z Waszej obecnej kadry.
2
@Burgund Siemano kibicu Walencji, jak tam twój zespół gra? Nie oglądam Walencji więc pytam
1
@Adi123456789 Cześć. Ostatnio Nietoperze złapali niezłą formę, 8 meczów bez porażki, ale w każdym z tych meczów nie było potwierdzenia swoich umiejętności. Jakby więcej farta niż rozumu. Gra jest toporna i brzydka, to wizytówka trenera Bordalasa, którego Getafe przecież więcej kopało po nogach niż grało. Valencia aż taka brutalna nie jest, ale gra nie przekonuje i trzeba liczyć na suche wyniki. Byłoby miło, jakby udało się chociaż do LE załapać.
0
@Pawel13sz Ehh Martin Montoya, to były czasy. Pamiętam jak wszyscy tu psioczyli ze On taki dobry a nikt Mu szansy nie daje. Ktoś mi przypomni w którym topowym klubie teraz gra?
0
@Burgund Spoczko