- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
2
"Sąd Okręgowy w Jelenie Górze skazał 81-letniego Waltera R. ps. "Brzytwa" na karę dożywotniego więzienia za zabójstwo mężczyzny w Kamiennej Górze. Walter R. w 2015 r. zakończył odbywanie kary 25 lat więzienia za podwójne zabójstwo, którego dokonał w 1988"
Nie rozumiem sensu trzymania darmozjada w więzieniu tyle lat, w imię jakiejś bzdurnej idei, że każdy ma prawo do życia. Otóż powinna być zmieniona. Bo morderca takiego prawa absolutnie mieć nie powinien.
0
@MESSIah16 To są dylematy, które nam towarzysza od lat.
2
@MESSIah16 Ponoć kara śmierci ostatecznie wychodzi ostatecznie drożej niż utrzymywanie kogoś przez całe życie, ale na ile to prawdziwe to nie wiem.
Tak czy siak przestępcy, przynajmniej Ci najgorsi powinni zapieprzać na swoje utrzymanie.
1
@MESSIah16 A kim my jesteśmy aby decydować czy ktoś ma prawo do życia? To są te problemy moralne i religijne z którymi mierzy się człowiek. Nie popieram kary śmierci, nie chciałbym być zmuszony podpisać wyroku odbierającego komuś życie i nie chciałbym aby sędziowie musieli się z tymi dylematami mierzyć.
0
@Kgorecki2500 bo to powinno być zamieniane na jakieś prace żeby zarobić na sobie jedzenie spanie czy odszkodowanie dla ofiar, zawsze by sie coś znalazło. Może kiedyś dorzyjemy takich czasów że wiezien ma lepiej niż nie jeden człowiek
0
@Kgorecki2500 A skazanie kogoś na dożywotnie patrzenie w ścianę już by nie było dla ciebie problemem?