La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1422 Culés

konto usunięte

2

Liga Narodów. Czerwiec, w 10 dni, 4 mecze na poziomie reprezentacji. Po sezonie ligowym to w sam raz. Tak żeby się odświeżyć.
Tak naprawdę, piłka mi zbrzydła. Taka moja refleksja.
Mam już dość,jestem przesycony tym wszystkimi mam odruchy wymiotne. Dawniej ligi grały w sobotę i niedzielę. Transmisji w tv nie było, to szło się na stadion obejrzeć mecz, a jak nie było takiej możliwości to w radio słuchało się studio S-13. Pozdrawiam twórców. Dla nie wtajemniczonych wyjaśniam, że to była taka obecna multiliga, tyle że co tydzień. Piękne.
No właśnie, dalej. Liga, sobota-niedziela,a puchary(ja były) środa.
A teraz? Liga od piątku do poniedziałku, wtorek, środa, czwartek puchary i znowu liga, reprezentacje, liga, znów puchary i... No ile można tego oglądać?
A tu jeszcze chcą zwiększyć MŚ, nie tędy droga.


1

@sevs odczuwam dokładnie to samo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?