La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1443 Culés

3

Wstaje robię kawę śniadanie normalny poranek przed pracą.Zerkam na Onet i okazuje się że obudziłem się na Białorusi czy innej Korei

Ja mówiłem że Gural w tym nowym kawałku poleciał za mocno i tak się stało teraz

5

@Nazio87 Niestety. pis jak żaden poprzedni rząd zbliża nas powoli do wczesnych lat komunistycznych w Polsce i najgorszych lat sanacji - jeśli ktoś lub coś nie pasuje, to się go odsuwa, a "swoi" są nietykalni choćby byli kompletnymi kanaliami.
Ale na tej stronie pis ma swoich popleczników, bo "silna Polska", machanie szabelką i sztuczne szukanie wrogów żeby mobilizować mniej inteligentnych.

0

@Amigo_Blanco Trochę poleciałeś z tymi poplecznikami PISu na tej stronie, bo nawet jeśli tacy tu są to raczej się nie wychylają ze swoimi sympatiami politycznymi. Przynajmniej ja tego nie zauważyłem.

1

@maroon To przypomnij sobie jak popularne tu było "mimo wszystko duda" :P Ludzie woleli kolejny raz oddać władzę w ręce jednej partii niż dać możliwość jakiejkolwiek kontroli i blokady tej patologii

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?