La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

0

Pena
Alves-araujo-pique-alba
Gavi-busi-pedri
Ferran torres-cavani-fati

Z chęcią obejrzałbym w drugiej części sezon jakis mecz w takim składzie jeśli oczywiście ferran i cavsni przyjda;)

Lawka: w obwodzie z obecnej kadry zostawiłbym Garcia, balde, nico, puig, dembele, abde

Dokupiłbym lub wziął z dostępnych za darmo: bramkarz, PO, SO, pomocnik, 9
Sprzedałbym: ter stegen, dest, lenglet, umititi, s. Roberto nie przedłużył kontraktu, de jong, l. De jong, depay.

4

@lucca87 Abde i Vlahovic do pierwszego składu i wes mnie tego Busiego, Nico ma grać a nie stary i wolny grzyb :D

2

@Adi123456789 Za Vlahovicia ponoć Newcastle złożyło ofertę 100 mln, powodzenia w przebiciu jej...

2

@Adi123456789 Vlahović jest nierealny, Cavani to jedyna opcja

0

@AlexDark00 Pieprzyć to, nie damy się znowu wycmokac :)

0

@barcelonaLM Jeb*ć biedę, nie zgadzam się i tak go weźmiemy a jak nie to wezmę go własnoręcznie, siłą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?