- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1435 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1435 Culés
5
Argentyńczyk przyleci do Polski po świetach.
Zerknąłem ilu trenerów naszej narodowości trenuje zespoły w Plus Lidze i wyglada to nastepujaco:
- Pliński w Nysie (zastąpił Krzyśka Stelmacha);
- Paweł Rusek w Cuprum Lubin;
- Andrzej Kowal w Suwałkach;
- Grzegorz Słaby w GKS Katowice;
- Winiar w Gdańsku;
- Dariusz Daszkiewicz w LUK Lublin;
- i mój "ulubieniec", czyli Kuba "młody, perspektywiczny, nadzieja polskiej trenerki, mający ogromnego pecha do zespołów, które prowadzi" Bednaruk.
Każdy z tych zespołów plasuje się na ósmym miejscu lub niżej. Przed sezonem mówiło się, że Suwałki mają sprawić niespodzianke - póki co nie wychodzi. Najwiekszy potencjał ma Gdańsk z tych drużyn, które wypisałem, no i po słabym pazdzierniku i listopadzie, gdzie m.in. przegrali z Radomiem, gdańszczanie łapią forme.
Takie pytanie - myślicie, że w najbliższych latach któryś polski trener wywalczy mistrzostwo Polski z którymkolwiek klubem, czy po prostu nasz potencjał trenerski jest odwrotnie proporcjonalny do potencjału siatkarskiego i szybko sie to nie zmieni? Zespoły, ktore chcą o coś walczyć stawiaja na zagranicznych coachów - o czymś to świadczy.
@Encore @Xxxbarca4ever @FCB24 @adi7adi8 @michal26 @Janiama @Bykunn
1
@Ojciec5tkidzieci ja z potencjałem trenerów bym się nie zgodził bo kowal w resovii trochę tych medali wywalczył i nie bez powodu jest najbardziej utytułowanym trenerem w Polsce obecnie. A co do czołówki to mają zagranicznych trenerów bo stać ich na to i taki anastasi czy kovac to możliwość ściągnięcia lepszych zawodników bo wielu chce grać pod jego skrzydłami. A co do Polskich trenerów to chciałbym żeby Bednaruk w końcu dostał szanse w klubie z pieniędzmi żeby mógł zbudować porządny zespół bo zmotywować potrafi jak mało kto. No i mamy "młodego" winiara który w tamtym sezonie robił kapitalna robotę w treflu. Myślę że kwestia sezonu dwóch jak Daszkiewicz czy Winiar przejmą któryś z zespołów z topu. A co do Webera to trener z klasą i wielkim szacunkiem wśród zawodników i myślę że może sporo wyciągnąć z kadry Olsztyna bo defalco, Firlej, butryn to bardzo mocna podstawa brakuje trochę lepszego drugiego przyjmującego który odciążyłby Amerykanina
0
@Xxxbarca4ever Winiar według mnie najpredzej wyladuje w SKRZE. Ciezko mówić, że wywalczy z nia mistrzostwo, bo na chwile obecna u nas w lidze jest ZAKSA, potej JSW i potem reszta druzyn aspirujacych do walki o medale, jednak w ciagu tych 3 lat może sie wiele zmienić.
0
@Ojciec5tkidzieci skra mocno nastawia się na następny sezon zostaje kovac przychodzi kovacevic i być może któryś z Polaków na przyjęcie ( kwolek?) kosztem ebadipoura który ma oferty z Włoch. Także przy dobrym wspomnieniu rozegrania skra za rok może wyglądać potężnie i wątpię że Winiar przejmie ja w ciągu roku/dwóch prędzej ktoś pójdzie do Warszawy z polskich trenerow chociaż anastasi się tu dobrze zaaklimatyzowal
0
@Xxxbarca4ever Kovacević ma isc do SKRY? :( Skad masz takie informacje? :)
1
@Ojciec5tkidzieci Twitter i Włoscy dziennikarze ich przewidywania na ten sezon co do składów się sprawdziły więc myślę że i mają wiedzę jeśli chodzi o następny. A tajemnica nie jest ze ebadipoura ciągnie do Włoch a kovacevic to idealne następstwo