La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

0

Co do de Jonga... Wczoraj oglądałem pierwszą połowę i starałem się zwracać uwagę szczególnie na Holendra. Pierwsze co się rzuca w oczy - Frenkie gra MEGA WOLNO i ospale. Gdy dostawał piłkę, miał te dwie trzy sekundy na podanie, chłopaki pokazywali się do grania, a on z tego nie korzystał. Dostawał piłkę, przyjął, podniósł głowę, pomyślał 2-3 sekundy, a wtedy już mu ktos na plecach siedział. Zamiast podać, zaczynał się kiwać i strata. On ma wielkie umiejętności, ale widać po nim, jakby brakowało mu motywacji, chęci, zaangażowania i pewności siebie... Fizycznie pewnie też nie dojeżdża... Ogólnie lubię gościa i chciałbym, żeby zrobił karierę w Barcelonie, ale jeżeli będzie tak nadal grać, to niestety będzie trzeba się pożegnać...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?