La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

konto usunięte

40

Patrzę na te wejście Casemiro przez które dostał żółta kartkę i na prawdę zaczynam coraz bardziej wierzyć, ze on ma jakiś immunitet. Idzie kontra, on w środku pola wchodzi jakimś doskokiem w nogi rywala i nie jest zainteresowany piłka, a tu żółta kartka. Już tyle lat jest bardzo pobłażliwie traktowany

konto usunięte

0

@DaPidejpi Imo nie dostał czerwa bo raz że była wczesna faza meczu a dwa że to legendarna drużyna i nie wypada ci jej osłabiać w takim meczu

9

@Emhyr czyli że w 1 minucie można łamać kości a w 60 już nie?

7

@Emhyr ta wczesna faza meczu to zawsze mnie rozwala. Czyli np do 15 minuty meczu nie dajemy czerwonych chocby nie wiem co bo zepsujemy widowisko itp.

4

@DaPidejpi no bo ma immunitet brazol zafajdany

konto usunięte

3

@Emhyr wiele razy wcześnie zawodnicy wylatywali. Casemiro już nie raz miał taryfę ulgowa

konto usunięte

0

@kazbychu @Xxxbarca4ever nie można ale jestem w stanie zrozumieć tą absurdalną decyzję i to co miał w głowie sędzia pamiętacie wejście Parejo na Busqu w 2 minucie? To samo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?