- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
5
wreszcie wyglądało to z sensem:) taki mecz daje duże nadzieje, brakuje trochę goleadorów z przodu ale idzie to ku dobremu
jestem pewny miejsca w TOP4 a sądzę ż ligę skończymy na 3 miejscu:)
za chwilę wrócą Pedri, Fati, Depay:) oby przyszedł Ferran Torres i przedłużyć za mniejszą pensje kontrakt z dembele
będzie dobrze:)
Visca el Barca:)
0
@lucca87 Jeśli wróci ta trójka kontuzjowanych o których wspomniałeś to nie bardzo widzę sens ściągania jednak Ferrana Torresa. Gdzie ich wszystkich pomieścić, gdy nasza młodzież Gavi i Nico się bardzo dobrze prezentuje. Z przodu Fati, Depay, Dembele, a są jeszcze w kolejce przecież Demir, Luuk i Braithwaite. Pedri też na lewym skrzydle występował. Zdaje sobie sprawę że mogą pozbyć się np. Luuka. Ale mimo wszystko to i tak sporo ludzi, a jeszcze nie wiadomo co z Cou, czy bedzie chciał odejść.
W pomocy oprócz naszej dwójki młodzików jest Busi, de Jong i Pedri.
Wtedy przy zdrowych zawodnikach mamy praktycznie po dwójce na każde z trzech miejsc w ataku i pomocy. Przyjście Ferrana na pewno ograniczy w jakimś stopniu możliwość gry któryś z młodych graczy a to aktualnie nie byłoby dobre rozwiązanie.
Dlatego moim zdaniem z tym Ferranem to bym chyba poczekał jednak przynajmniej do lata.
0
@Bobo25
w pomocy obstawiam pedri, busi, gavi + ławka nico i f.de jong jesli się nie poprawi
a ataku wydaje mi się że luuk de jong juz przesadzone że odejdzie, coutinho tez odejdzie, już teraz widać że oni nie dostaja szans i nawet abde i jutgle są orzed nimi
tak na prawdę w ataku by został fati, dembele, depay, abde i braithwaite (czyli 5 piłakrzy)
z czego wg mnie braithwaite to tez nie piłakrz na Barcelonę mimo mojej sympatii do niego i latem odejdzie, 4 piłkarzy wiec na 3 pozycje to mało, patrzac na kontuzje które i fati i dembele sie przydażaja
dlatego ja bym już teraz ferran torres nabył i postawił w ataku na:
1) fati-ferran-dembele lub
2) dembele-fati-ferran
a depay z ostatnią formą i abde na ławce, braithwaite raczej marginalna rola
oczywiście duża rotacja i gra ten kto lepiej pasuje w danym meczu w lepsze formie:)
wg mnie już po takich zmianach ta kadra wyglądała by fajnie:)
będzie dobrze:)
Visca el Barca:)