La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

1

Zgodzicie się że Depay jest takim piłkarzem trochę w stylu Podolski czy Klose? Ta dwójka w reprezetancji to była klasa sama w sobie natomiast w klubie czegoś brakowało aby grać dłużej w TOP drużynie.

Depay trochę podobnie, niby w Holandii kozak ale nie poradził sobie w United i w Barcy też póki co jako tako.

konto usunięte

2

@Herato Depay to ofensywny pomocnik ale jak poczuje sie gwiazda to pod wzgledem taktyki to dno.

1

@MarioVeB! I ta porażająca momentami niechlujność. Mnie krew zalewała jak widziałem te jego pseudo zagrania z kilku ostatnich meczów. Gdzie odpowiedzialność, gdzie dawanie przykładu młodej gwardii? Przecież nie może być tak, że to młodzi biorą na siebie odpowiedzialność, a starsi i doświadczeni ciągną wózek wstecz

0

@MarioVeB! Ja wiem czy to ofensywny pomocnik.. Bardziej Coutinho, Muller to śpo, czyli gracze lepiej czujący się z piłką przy nodze. PS. No właśnie, jak kolega wyżej napisał, bardzo niechlujnie gra,, czyli nie jako pomocnik

konto usunięte

0

@kamilop Dla mnie to ani skrzydłowy ani tym bardziej 9
@Comentateiro
To fakt .Zaden z niego Messi a ta niechlujnosc jest nie do zniesienia. Jeszcze gdyby próbował sie wracac ,a robi z siebie nie wiadomo kogo.

1

@Herato myślę że jego problemem to że na siłę próbuje być Neymarem, ale skila to on ma 4 poziomy niżej. Więc powinien on się skupić na wykończeniu i dobrym podawaniu, bo niestety ale gra zbyt samolubnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?