- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
6
Śmieszą mnie ludzie, którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu klubem piłkarskim i za przeproszeniem ch*ja wiedzą o finansach danego klubu od środka, ale pozjadali wszystkie rozumy i wypisują bzdury w internecie i smieszkują o Barcelonie "ciekawe z czego zaplacili", "kolejne dlugi" "przeciez ich nie stac" itp. Ale wiecie teraz jest moda na śmianie się z Barcelony. Ręce opadają.
3
@BARCA1899Messi No, ale chyba nie zaprzeczysz, że Barcelona jest w finansowej dupie i zaczyna się w niej urządzać?
2
@BARCA1899Messi Czyli oddaliśmy Messiego i Griezmanna bo nie ma pieniędzy na nic ale bierzemy sobie ziomeczka za 50 z ławki City bo tak? :D
0
@Danny Gaucho No nie, ale mowie po prostu, ze ludzie nie mają pojęcia jak wygląda sytuacja od środka. Skoro mogą sobie pozwolić na taki transfer to najwidoczniej nie jest tak źle, wydaje mi się, że Barcelona ma pieniądze tylko największym ich problemem jest obecnie limit wynagrodzeń narzucony przez LaLige, a nie brak pieniędzy.
0
@Danny Gaucho chodzi o wymogi LL. W tak dużym klubie obracajacymi takimi pieniędzmi kasa zawsze się znajdzie. W Polsce Ccc ma długo 6.5 mld a cały czas inwestuje i wydaje kasę.
0
@Bykunn Tu nie chodziło o to, ze nie mamy pieniędzy, bo Laporta przecież mowil, ze umowa jest gotowa, ale nie było miejsca w limicie wynagrodzeń narzuconym przez LaLige. A zgodzisz się ze mną, ze Ferran nie zarabia takich pieniędzy jakie dostawałby Leo czy Griezmann. Problem nie jest w braku pieniędzy, a limicie wynagrodzeń. Oddaliśmy ich bo musieliśmy obniżyć pensje, a oni zarabiali najwięcej.
1
@Bykunn A ja myślałem, że z wyżej wymienionymi chodziło o zwolnienie pensji.