La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

1

Pytanie do osób niewierzących.
Tak z ciekawości.

Czy obchodzicie święta jak tak to dlaczego.
Z racji tego że w waszym otoczeniu zostało by to źle przyjęte czy dlatego że po prostu warto jest wczuć się w atmosfere świąt i korzystać z tego okresu gdy raczej się ludzie godzą a niżeli kłócą?

2

@Roobo Nie obchodzę tego jakoś wybitnie. Po prostu robimy sobie dobrą kolację i tyle traktuje to jak zwykłe wolne dni.

3

@Roobo Wydaje mi się że święta Bożego Narodzenia na tyle wbiły się w kulturę krajów chrześcijańskich, że stały się bardziej po prostu czasem sympatycznego, uroczystego spotkania z rodziną, niż świętowaniem narodzin Chrystusa czy coś z tych rzeczy.
Bycie niewierzącym nie oznacza krytykowania wszystkiego co religijne, uważam że każdy może świętować te dni po swojemu, dla jednych jednak wazniejsze są kwestie religijne, dla drugich czas spędzony z rodziną, przy przyjemnym klimacie i dobrym jedzeniu.

1

@Roobo Z przyzwyczajenia i więzów rodzinnych.
Mnie święta nie przeszkadzają, życzeń nie lubię i wódy, bo mi zabiera znajomych na 2-3 dni i się nudzę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?