- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1770 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
163
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1770 Culés
2
Jose Gaya nadal jest kandydatem do wzmocnienia lewej obrony. Mógłby odejść z Valencii za 20-25M euro. Mateu Alemany ma dobre relacje z jego agentem. [Ferran Correas]
Poszlibyście na taki układ, że pchamy Desta i kasa z niego idzie na transfer Jose już w styczniu? Tylko co z PO? Zostajemy z Alvesem do lata?
1
@Gaucho a kto powiedział, że musimy kogoś sprzedać, by kogoś kupić.
Ferrana kupujemy bez jakiejkolwiek sprzedaży
0
@Gaucho i Roberto ;D
0
@Gaucho Oczywiście, tak.
0
@Messibestplayerintheworld Musimy, limit na wypłaty musi się zgadzać
0
@Gaucho to nie lepiej sprzedać Mingueze i za niego Gaya a za Desta nowe PO?
0
@Messibestplayerintheworld zadaje teoretyczne pytanie, gdyby to był warunek, to czy byśmy na niego poszli. Za Ferrana póki co nie płacimy ani centa.
0
@Explode za Mingueze nie mamy ofert, a za Desta sporo klubów wykazuje zainteresowanie. Oczywiście również szukałbym innych rozwiązań i nie jestem za odejściem Desta, ale jestem ciekawy waszego zdania.
0
@Gaucho Jest Wague który nie tak dawno miał tu liczne grono fanów.
0
@Gall też liczę na jego powrót z kontuzji;)
0
@Gaucho Z Alvesem do lata i Mazraouirim od lata:)
0
@LUPR tylko czy marokańczyk to faktycznie wzmocnienie?
0
@Gaucho Gorszy od Desta nie będzie. Lepiej Gaya+Mazra niż sam Dest. Bo kupujemy Gaye za pieniądze za Desta.
0
@LUPR ale Dest posadził Mazraouriego na ławce w Ajaxie :)
0
@Gaucho Ale teraz jest słaby, Ajaxu nie oglądam ale czytałem o nim wiele dobrego. Cały Ajax gra bardzo dobrze, niszczą ligę i grupę LM, więc jak gra w pierwszym składzie nie może być słaby. Poza tym Gaya>Dest co oczywiste więc Gaya+mazra>Dest tym bardziej.
0
@LUPR Oj panie ile ja już tekst "gorszy nie będzie" tu widziałem a potem brutalna weryfikacja.
0
@Gall To może inaczej, zamienił bym Desta na Gaye bez zawahania. Mazraouri można powiedzieć w gratisie. Zarobki małe. Ciężko bronić gorzej niż Dest. Skoro gra w pierwszym składzie dobrze funkcjonującej drużyny to czemu ma zapomnieć jak się gra?