- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
1
No to jeśli będą trudności z zarejestrowaniem Ferrana to nie zdziwię się jak będzie przedłużenie umowy z Roberto, bo to też może pomóc przy FFP.
0
@Worny a w jaki sposób podpisanie umowy z Roberto ma pomóc przy FFP?
1
@pioz123 Roberto mógłby się wówczas zgodzić na obniżkę pensji, co dawałoby większą możliwość rejestracji.
0
@Worny no to chyba lepiej, żeby nie podpisywał, bo zwalnia całą pensję?
0
@pioz123 Tylko że Barca raczej nie chce czekać do lata z rejestracją Ferrana, a tak by się musiało stać w takim przypadku. Ewentualnie jest też opcja wypożyczenia np. Coutinho i zwolnienia jakiejś części pensji.
0
@Worny
Ferrana i tak zarejestrują bez problemu. A Roberto jest zbędny
0
@Worny sądzę, że jeśli chodzi o Ferrana to będą szukać oszczędności na pensjach Cou / Umtitiego lub jeszcze kogoś. Podpisywanie umowy z zawodnikiem, który nie daje nic tylko po to, żeby zarejestrować Ferrana jest co najmniej głupie. Osobiście lubię i szanuję Roberto, ale jestem za tym aby zwolnić jego pensję po sezonie, niech pogra sobie chłopina jeszcze gdzieś na "starość", a drużyna niech się powoli rozwija i odmładza. Z niego już wiele pożytku mieć nie będziemy.
Nie jestem na bieżąco, ale czy Alves został już zarejestrowany? Jeśli nie to może Ferran wskoczy za niego?
0
@pioz123 To wiadomo, że najlepiej by było ogarnąć temat nawet wypożyczając któregoś z dwójki Cou/Umtiti (najlepiej obu), ale pytanie czy w ogóle rozpatrzą taką propozycję. A Dani nie został zarejestrowany, dopiero od 3 stycznia można rejestrować piłkarzy w La Liga.
0
@Worny dadzą radę. Nie jest łatwo sprzątać ten syf ale rok / dwa i po Dembele, Umtitim i Cou zostanie tylko smród. Depaya zarejestrowali to i tutaj dadzą radę. Być może jeszcze ktoś zejdzie z pensji, idąc w ślady Pique... :D
1
@pioz123 Pożyjemy, zobaczymy. Ja tam i tak wierzę, że będzie dobrze :)
0
@Worny i to jest słuszne podejście, nie mamy wpływu na to co się wydarzy, możemy wyłącznie dyskutować i myśleć pozytywnie :)