La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 836 Culés

0

To kto wygra NBA ???

konto usunięte

0

@Pawci023x Suns, Warriors, Nets lub Bucks.

0

@BartqRKO warriors (bo curry) Nets ( bo Harden i Durant ), jeżeli chodzi o suns czy Bucks to ok... Mają Bookera i Greka, ale jak dla mnie od tych ekip utah wyżej (bardziej zbilansowany skład

konto usunięte

0

@Pawci023x Utah w żaden sposób nie mają lepszego składu od Suns i Bucks. W dodatku Jazz mają centra, który w play offach jest problemem i nie bardzo chyba znaleźli sposób na naprawienie tego.

I nie spłycaj drużyn do poszczególnych zawodników, bo Warriors to nie sam Curry, a Green, Looney, Wiggins. Poole i wielu innych zawodników.

0

@BartqRKO w utah jest Mitchell, Bogdanovic, Ingles, Gobert, Clarkson, Conley ~ bywało, że każdy z nich rzucał po 20 + pkt, albo zakręcał się wokół tej sumy w tamtym sezonie, stąd wygrali zasadniczą... Oczywiście brakuje im czegoś żeby wygrać w play-offach.... Ale dla mnie sklad od Bucks nie jest gorszy

konto usunięte

1

@Pawci023x Tylko że sam Mitchell robi różnice w play offach, a reszta nie dojeżdża. Po tym poznajesz wartość zawodnika i stąd mówię, że Utah mają gorszą ekipę od Suns i Bucks.

Rok temu sami Clippers bez Leonarda się po nich przejechali i wiele to o Jazz mówi, bo tamci LAC wcale jacyś mocni nie byli.

Skład jest praktycznie bez zmian i ciężko robić kilka razy to samo i oczekiwać innych rezultatów.

0

@BartqRKO to prawda, widziałem tam za mało dojrzałości, ale w końcu musi to odpalić ... Zobaczymy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?