La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

1

Mnie zastanawia z ta rejestracja jedna rzecz. Dlaczego klub nie może wyrejestrować jednego gracza kosztem drugiego? No bo w takiej sytuacji ja bym na miejscu klubu jak się tak Dembele zachowuje po prostu go wyrejestrował, zarejestrował Torresa a francuza wysłał na trybuny na pół roku

konto usunięte

2

@AlwaysBlaugrana jakby to było takie łatwe to pewnie już by tak było. Ale co my możemy o tych wszystkich przepisach itd. Wiedzieć.

1

@AlwaysBlaugrana no ale pensje i tak musisz mu płacić i o to się rozchodzi. Po za tym weź jakie to dziecinne i żałosne nie chce kontraktu podpisać a ma do tego prawo to za karę na trybuny czy wyrejestrowanie to jest te więcej niż klub? Barcelona się kompromituje takimi zagrywkami. Trzeba uszanować taką decyzję i tyle

0

@AlwaysBlaugrana To tak nie działa. Do tego ligowego nazwijmy to "ligowego FFP" wlicza się całość wydatków na pensję. Nie ma znaczenia czy zawodnik jest zarejestrowany czy nie. Nota bene od stycznia kiedy Torres oficjalnie będzie naszym zawodnikiem (choć teoretycznie dalej może nie być zarejstrowany) jego pensja też już będzie się liczyć do wyliczenia limitu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?