- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1640 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1640 Culés
1
@IronSanHybrid kończę właśnie Mass Effect 2 i powiem Ci, że chyba podoba mi się bardziej od 1. Mimo, że nowa ekipa która na początku nie przypadła mi do gustu, to im dalej w las tym bardziej ich lubię. Szczególnie Thane Kriosa czy Samarę. Tak samo te misję lojalnościowe są super napisane i bawię się świetnie. :D Dzięki za polecenie trylogii, innym również polecam (szczególnie tym co nigdy wcześniej nie mieli styczności z tą pozycją jak ja). ^^
0
@clyde zabiłem połowę osób tam w tym Vrexa
0
@Nazio87 ja nikogo, prócz tych co musieli zginąć i tak wybrałam w 1 części laseczkę, bo ten kumpel z Przymierza był za przystojny. XD
0
@clyde kumpel z pracy prawie mnie wyzwał za to co zrobiłem ponieważ Vrex jest jedną z najbardziej "potrzebnych" postaci z trylogii
0
@clyde Mówiłem, gra top :) Choć dla mnie osobiście dwójka najsłabsza. Trójka za to wbija w fotel. Nigdy wcześniej i później nie zżyłem się tak z bohaterami i tak nie przeżywałem podjętych decyzji. Ja wczoraj zakupiłem edycję legendarną i zacząłem jedynkę. Jestem po misji na Eden Prime. Jeszcze tylko Andromeda z tego Universum została mi do ogrania, bo wcześniej nie grałem. Polecam wykorzystywać każdą opcje dialogową i to do końca, bo wszystkie rozmowy są ciekawe, nawet z randomami na cytadeli.
1
@IronSanHybrid w 2 częściej moje serce zdobyły misje w strefie kwarantanny, właśnie te lojalnościowe z Samarą, Thanem czy Jacobem. Brakuje mi tylko ekipy z 1 części. :(
0
@clyde Jak już ukończysz trylogię to daj znać jaka była Twoja ulubiona postać i ulubiona drużyna (skład ofc).