La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

0

Ta akcja z Dembele ze strony Barcelony wyglada jakby była zaplanowana moim zdaniem. Przecież mogli np Torresa nie ogłaszać odrazu. Mógł najpierw podpisać a wtedy ogłosić nowy transfer

1

@rafik300010 Lato pokazało, że też dupy dali i do końca walczyli o rejestracje. Może poprostu za wysoko cenicie Lapcia i Alemanyego. Nie wiem, wszystko to domysły, bo nie wiemy czy Torres faktycznie bedzie miał problem z rejestracja.

0

@tbas na moje oni nie chcą Dembele tylko teraz zagrywają tak żeby cała wina spadła na francuza. To jest tak samo jak z Messim niby go chcieli ale na ostatniej prostej sorki ale nie możemy Cię podpisać. Laporta to nie Bartomeu, ze płacił ile kto chciał i podpisywał ze do tej pory mamy problemy.

0

@rafik300010 No mogą nie chcieć, ale powinni chceić pieniądze za niego. I nie zwalą na niego całej winy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?