- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1551 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1551 Culés
2
Typ napisał prawdę o Messim, a Wy jak zwykle płaczecie XD
7
@Dzemix111 I przy okazji go obraził nazywając "Karłem"
3
@Coutinho007 Jak ludzie obrażają Dembele to nikt nie ma z tym problemu.
6
@Dzemix111 Ile Messi dla Barcy i futbolu zrobił a ile Dembele, gdzie Rzym a gdzie Krym.
6
@Coutinho007 nadal nie ma to nic do rzeczy i szacunek się należy tak przynajmniej mnie wychowano
5
@Dzemix111 obrażanie jakiegokolwiek piłkarza to trochę no głupie
0
@Dzemix111 O, +1 z tym Ousem, ale tyczy się to każdego.
2
@Ghotti jak Ty żeś się z cyganami wychował i od małego śpiewałeś, później rapowałeś po francusku.
1
@Jakchcesz i ojro w kieszeni jest po śpiewaniu pod balkonami a ty co tam biedaku?
1
@Ghotti ja dzisiaj musiałem wziąć ten tańszy keczup w sklepie... ale wyliczyli mi że na nowym ładzie zyskam nawet do 5 tysięcy złoty miesięcznie! wtedy zobaczymy!
1
@Jakchcesz więcej dostaje za bombelki, od mopsu, caritas i od ojca założyciela a sobie tylko siedzę w domu i czasem pośpiewam
1
@Ghotti @Bobo25 masz konkurenta w swojej dziedzinie.
0
@Dzemix111 a kto co napisał ?
2
@Jakchcesz on nie jest żadną konkurencja, to zwykła popierdółka jest .
3
@kaamil1910 Jakiś znowu zakomoleksieniec musiał Leo umniejszyć i nazwać go "Karłem" i czekał na tą okazje specjalnie kilka dni xD
1
@Coutinho007 Dla mnie Messi s tym sezonie jest cieniem piłkarza z przed lat, a nawet z przed roku, ale szacunek zawsze mu się należy ;) chociaż każdy inny piłkarz z innym nazwiskiem już dawno byłby hejtowany
0
@Coutinho007 A co tu wyjeżdżasz z zasługami jak ktoś ma klasę to nikogo nie obraża ja Neya czy Cou nie znoszę ale co najwyżej nazywam ich brazolami.
Zresztą obrażanie piłkarzy kiedy nie znamy nawet połowy prawdy jest lekko mówiąc pokazywaniem frustracji.