La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1059 Culés

2

Jak ostatnio widziałem zadłużenie szpitali było 15 mld teraz 20 mld plus potrzebne inwestycje w mld wygląda to fatalnie. Pis tworzy jakąś agencje do zarządzania szpitalami. Z Warszawy ma ktoś zarządzać szpitalem w innym mieście.Czyli wszystko będzie dłużej (komunikacja)dodatkowe koszty......Komuno wróć ,zarządzanie centralne.Za komuny z Warszawy przyjeżdżał dygnitarz wizytować szpitale, to dobre dla firmów Barei. Bardzo ciekaw jestem pensje w takiej agencji będą pis lubi tak wyciągać kasę jak przy lotnisku w Baranowie czy planowany pałac Saski w Warszawie koszt dramatyczny bo ponad 2 mld bo pensje pisowców nadzorujących będą kosztowały normalnie powinno być poniżej 2 mld.Kierunek komuno wróć ,ciąg dalszy.

1

@Borneo Ci ludzie nie mają pojęcia o nowoczesnym państwie i cedowaniu obowiązków. Przecież z samorządami wygląda podobnie, wyciągają kasę z regionów a potem wspaniałomyślnie puszczają kasę ze skarbca centralnego w stronę województw.
Ze stratą do samorządów.
Mamy odwrócenie idei jaka przyświecała nam w 1989 roku i okazuje się, że przekupny i wybrany po znajomości ignorant wie lepiej czego potrzebuje lokalna społeczność niż ona sama.
Dramat

1

@Comentateiro dokładnie z tym że oni świetnie wiedzą co robią idąc w stronę autokracji jak gdzieś mogą w tą stronę iść to to robią. Też jest tak np. Z parkami narodowymi tatrzański Park narzekał że zabiera im jakąś agencja ich zarobioną kasę i rozdaje według;) uznania kasę.Oczywiście dodatkowy podmiot obciążenie pisanie e-maili może odpowiedzą może nie.Ten sam sposób zarządzania. Oby te wybory były jak najszybciej i ten koszmarek się skończył .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?