La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

0

Jak dla mnie jedyny powód żeby przejmować się sytuacja Dembele jest problem z rejestracja Ferrana. Każdy wie ze Dembele dostał zdecydowanie za wysoki kontakt i przez 5 lat się leczył wiec na żadna podwyżkę nie zapracował. Ba nawet na aktualne zarobki nie zasługuje. Wiec oczywiste ze lepszej oferty. Nie dostanie. Jak na to ile wniósł to mysle ze pod względem sportowym tęsknić nie będziemy. Pare zrywów to za mało jak na zawodnika tej klasy. Dlatego gdyby nie sytuacja z Ferranem uważam ze nie ma żadnego powodu żeby się jego odejściem przejmować (trzeba się pogodzić ze stratami). Jak wrócą Fati, Depay i Braithwaite to można będzie spokojnie francuza odstawić od gry

0

@AlwaysBlaugrana No alemany top i Laporta zawalili tą sprawę koncertowo a jeśli prawdą jest że chcieli opcję zwrotu to nawet nie wiem jak to opisać.

Wiem że wielu się tu oburzy ale ja się zgadzam z agentami demblele w kwestii torresa, oni już mieli wszystkie karty w ręce a ww panowie dali im jeszcze kolejny atut.
Fati to ma podobne problemy zdrowotne do Demble Depay to na razie cieniutko a Duńczyk pewnego poziomu nie przeskoczy, ja uważam że Dembele do czerwca musi grać, w top 4 nie jesteśmy a młodzież w kazdej chwili może spuchnąć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?