- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1539 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1539 Culés
0
Najbardziej przeraża mnie myśl o tym, że za miesiąc biorę kredyt na dom... a w tym państwie z roku na rok jest coraz gorzej..
2
@adamt1996 jak będzie źle to zmień pracę i weź kredyt
1
@Zoker wiem, do tego od roku zbieram kartony, jakbym nie miał gdzie mieszkać ;D
0
@adamt1996 buduje się na razie bez kredytu, mogę tylko współczuć przy tych cenach.
0
@adamt1996 branie kredytu teraz to jest ogromne ryzyko chyba że ze stałą stopą ;)
0
@adamt1996 ja podpisałem umowę w listopadzie. Sam się martwię jak to będzie. Zwłaszcza, że mam zmienny wibor (wydaje mi się, że na 5 lat się nie opłaca - bank będzie chciał i tak wyższy od obecnego, a w nieskończoność nie może być tak jak teraz) i z Glapińskim różnie może być. Jednak jak nie teraz to chyba nigdy. Wszystko zajebiscie idzie w górę. Trzeba być debilem żeby zarzucać deweloperom specjalne zawyżanie cen przez niskie stopy z początku 2021. Teraz materiały idą cholernie w górę, prąd, gaz i benzyna w górę, więc i mieszkania / domy w górę. Będzie ciężko, ale wydaje mi się, że trzeba przetrwać pierwsze dwa lata i z górki. Nie przejmuj się tylko oszołomami, które będą mówić, że jesteś głupi, że się kredytujesz. Nie każdy dostanie dom / pieniądze od rodziców, a nie da się zakładać rodziny na wynajmowanym. Powodzenia i niskich rat (dla nas wszystkich) :d! W najgorszym razie można sprzedać nieruchomość i nie powinno się na tym stracić.
0
@Bykunn wiedziałem, że zaraz wyskoczysz ;)
Ryzyko jest zawsze. Ktoś kto brał w połowie 2019 jest w takiej samej sytuacji
0
@adamt1996 Polecam się zapoznać z materiałem -
0
@Bykunn stałą stopę dadzą ci na 3-5 lat max, wszystko kwestia kalkulacji co się bardziej opłaca