La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

0

Nie jestem naiwny i nie wierzę w transfer Haalanda, ale w całym tym zamieszaniu zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego w tym wszystkim pomijana jest rola Borussii, z którą Erling ma ważny kontrakt? Nawet jeśli Laporta ma takie świetne relacje z Raiolą to nie jest powiedziane, że Borussia będzie skłonna do jakichkolwiek ustępstw, jak np. rozłożenie płatności w ratach jak w przypadku Ferrana.

0

@lampa16 Haaland ma kluzulę od tego lata 75 mln więc BVB może sobie nasrać co najwyżej ;p Więc przede wszystkim trzeba znaleźć kase na tą klauzule.

0

@lampa16 będzie klauzula 75mln od lata. Więc pewnie to biorą pod uwagę.

0

@lampa16 A jeśli chodzi o rozłożenie płatności klauzuli, to zapewne skończy sie to pożyczką i tak jakby bank zapłaci klauzule a Barca odda im to w ratach. Tak chociażby kupili Griezmanna z Atleti. Oczywiscie gdyby takie coś doszło do skutku ;f

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?