La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

8

Porównanie gigantów mediów społecznościowych do prywatnej firmy Zenka, Hansa, czy Johna to nieporozumienie.
Teksty załóż własny i tam pisz co chcesz są śmieszne, biorąc pod uwagę jak wysoko ustawiony jest próg wejścia na rynek oraz fakt, że ci giganci posiadają większe pieniądze niż niejeden kraj.
Do tego XXI wiek tworzy nowe wyzwania i nową rzeczywistość. Internet daje wiele nowych możliwości, ale tutaj nie nadąża prawo i prawodawcy.
Tworzy się sytuacja gdzie ewidentnie dochodzi do selekcji poglądów.
To tak jakby w XX wieku zakazywać konkretnych rozgłośni radiowych, czy konkretnych audycji radiowych, konkretnych gazet.
Oczywiście zajadli przeciwnicy Konfy będą zadowoleni. Mają prawo.

1

@Stoiczkow i jeszcze raz!
Wolność! Równość! Deeemookracja.

Podwójne standardy ;3 ;3 ;3 ;3

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@jacobFCB O ile się nie mylę to pan Milton w awatarze? On sam pod koniec swojego życia zastanawiał się nad regulacją monopoli i ich negatywnym wpływem na możliwość konkurencji na rynku.
Tak. Podwójne standardy zawsze spoko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?