- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1383 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1383 Culés
10
Dla tych co narzekają, że Djoković jest nieludzko traktowany.
Djoko nie jest człowiekiem, tylko jest podludziem. Przecież się nie zaszczepił. To nie Novak mieszka z robakami w ośrodku. To robaki narzekają, że muszą dzielić pokój z kimś takim jak Novak Djoković.
Uważam, że trzeba rozważyć, czy w ogóle nie odebrać mu praw do wypowiadania się. On, czy Kyrie Irving to podmioty niegodne szacunku.
[sarkazm alert]
11
@michal26 Terrorysta z Belgradu
1
@michal26 Kyrie to szaman i może wszystko
4
@michal26 jeszcze sarkazm chociaż np we Francji nieszczepieni to już nie obywatele tylko nie odpowiedzialni ludzie, a od tego już krok do dehumanizacji;)
3
@Barca1992 u mnie zawsze będzie sarkazm.
We Francji tak. Ale Macron to upadający polityk. W następnych wyborach bez szans i o tym wie. Nie wiem czy w ogóle ma teraz 20% poparcia. Aż z ciekawości sprawdze.
Dla mnie każdy, niezależnie od poglądów jest człowiekiem. Czy Żyd, czy Katolik, czy Arab, czy Polak, czy Francuz, czy Nigeryjczyk, Biały, Czarny, Żółty.
Szczepiony, czy Nieszczepiony.
Nie rozumiem tego kategoryzowania. Dla mnie traci to nazizmem, komunizmem i czymś po prostu najgorszym.
2
@Mario96w bandyta, siewca śmierci, jeszcze Serb, to pewnie zabijanie odziedziczył w genach po wojnie.
3
@michal26 Jeszcze te durne komentarze że mógł się zaszczepić i nie byłoby tego cyrku.
0
@kamilo0066 Niech sobie mówi co chce i robi co chce, ale przynajmniej ktoś mu pokazał, że nie ma równych i równiejszych i skoro są takie przepisy w Australii to on się ma do nich dostosowywać a nie Australia do niego. Bardzo dobrze, że utarli mu nosa.
1
@swiergol2 Bardzo źle, że zrobili wyjątek i bardzo źle, że w ogóle trzeba było robić jakiekolwiek wyjątki. Chore przepisy ma Australia.
@kamilo0066 no tego teksty są najbardziej żenujace.
0
@swiergol2
Australia się skompromitowała.
Kto komu utarł nosa?
Novak od początku miał jasne, niezmienne stanowisko.
To Australia tak pokreciła, nie chcieli go, potem wyjątek medyczny czyli go chcą, a jak już poleciał to zmienili zdanie i go jednak nie chcą. Nie potrafią się zdecydować.
0
@Pavlogoalkeepe Skompromitowały to się konkretne osoby, które mu przyzwoliły na przyjazd. Mieszkańcy Australii nie byli jakoś tym zachwyceni i widocznie pod ich presją zmieniono zdanie w ostatniej chwili, bo sami by się zaorali. Ja uważam, że nie powinien otrzymać zgody od samego początku. Jeśli ma swoje zdanie na temat szczepień to je szanuję, ale niech nie ma pretensji, że jego decyzja może wpłynąć na jego późniejszą karierę np. I o takie utarcie nosa mi chodzi, bo on cały czas był przekonany, że i tak wystąpi w AO.
0
@swiergol2
Jeśli zaczyna być akceptowalne uniemożliwianie udziału największej gwieździe z takiego powodu to brak nadziei. To Wielki Szlem, a nie jakiś podrzędny turniej.
0
@Pavlogoalkeepe Dla jednych wielka gwiazda a dla innych to taki sam człowiek jak każdy. Mnie i wielu innych zapewne tenis nie interesuje i jest mi obojętne czy zagra. Z jednej strony nie dzielmy ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych, ale dzielmy ich ze względu na to czy jest gwiazdą sportu, czy zwykłym podatnikiem. Ludzie w Australii tracą pracę itd. przez pandemię i obostrzenia i muszą się dostosowywać a dla multimilionera mają robić wyjątki żeby dorobił jeszcze więcej, bo jest gwiazdą? Mi się to kupy nie trzyma.
0
@swiergol2
To najprawdopodobniej źle się wyraziłem, uniemożliwianie komukolwiek udziału z tego powodu w turnieju tej rangi dla mnie słabe.
Akurat padło na Novaka, to wydźwięk jest o wiele większy i mocniejszy