- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1723 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1723 Culés
12
Sławek Mentzen tłumaczący Ulgę dla klasy średniej i nową formę opodatkowania na UoP oraz w mniejszym stopniu - JDG.
Polecam każdemu, kto totalnie nie wie, lub zastanawia się, co wybrać i co trzeba zrobić by nie stracić na Nowym Wale lub stracić jak najmniej.
Swoją drogą to jak tłumaczy wzory to czyste złoto xdd
Większość z nas tutaj to osoby pracujące i raczej łapiemy się przynajmniej na dolne granice ulgi lub jesteśmy blisko niej :)
Zresztą. Każdy z nas raczej przekroczy 30k na rok, więc każdemu się ta wiedza przyda.
@Bykunn @DonMatteo901 @barcelonaLM @Barca1992 @tobiasson92 @Arkon @Encore @macio_944 @fart i inni
1
@michal26 spoko :) mnie ojebali na 5tys na rok :D
Ale ja to pikuś :D kumple jest w plecy na ponad 100tys :D :D
0
@fenix1983 jestem w stanie w to uwierzyć xD
Mi wyszło na ten moment ok. 15k na rok. Na samej zdrowotnej wychodzę 7k w plecy xD
Natomiast to są wyliczenia przy utrzymaniu obecnych dochodów z IV kwartału 2021. Natomiast na bank dochody będę miał większe ;)
Ja z samego wynajmu aut miesięcznie będę miał 5-10k dochodu...a gdzie inne działalności i tzw. "dochód nie przewidywalny"..
0
@michal26
z tego co mówił jak potwierdzi sie to pakuje sie i wypad z kraju.
On programista :) wiec moze wszedzie pracowac
0
@fenix1983 No na jego miejscu tak bym robił. Ale aż 100k straty? To z moich wyliczeń by musiał 50k zarabiać na miesiąc. Wtedy zdrowotna 4500 zamiast 350. To masz i tak 50k na samej zdrowotnej i myślę, że drugie tyle właśnie na dochodowym i innym ;)
Daj znać, bo ja tez m.in. z IT
0
@michal26 on sporo zarabiał na zleceniach z tego co wiem.
Sporo osób co widze z IT coraz cześciej pakuje z naszego kraju