- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
2
Tez zauważyliście, ze Barcelona bardzo dużo meczy gra na wyjeździe. Dzisiaj z Garandą, 3 poprzednie mecze i 3 kolejne mecze. Co daje nam 7 meczy na wyjeździe pod rząd. Świetny terminarz.
17
@BARCA1899Messi czy u siebie, czy na wyjeździe. Bez znaczenia. Maszyna ruszyła.
0
@Rewolucja123 Która? Gdzie?
0
@Bobo25 Maszyna Xaviego. Gdzie? Na boiskach Hiszpańskich.
0
@Rewolucja123 a okej, czyli sobie żarty robimy, sorry nie załapałem.
0
@Bobo25 Jakie żarty? To są fakty.
1
@BARCA1899Messi Gra tyle samo meczów wyjazdowych w lidze, co zawsze. Można mówić o jakiejś kumulacji, natomiast meczów wyjazdowych w samej lidze jest tyle, co zwykle - 19.
0
@normasubiektywna Chodzi mi tu o liczbę rozegranych spotkań wyjazdowych POD RZĄD.
0
@BARCA1899Messi Być może faktycznie mamy do czynienia z jakimś zaskakującym zbiegiem okoliczności i maratonem meczów wyjazdowych. Nie wiem, sam zaraz to prześledzę.
0
@BARCA1899Messi od spotkania z Sevillą (włącznie) będzie to 4 spotkanie wyjazdowe z rzędu (licząc wyjazdowy mecz w PK). W samej lidze będzie to "raptem" 3 mecz z rzędu (wcześniej serie 2 meczów z rzędu na wyjeździe już się zdarzały).
0
@normasubiektywna Sevilla, Mallorca, Linares, Granada, Real, Bilbao, Alaves. Może i jestem słaby z matematyki jednak chyba jest to 7 meczy ;)
0
@BARCA1899Messi Nie jest to 7 meczów z rzędu. Mecz z Realem Barca ma rozgrywać jako gospodarz.
0
@normasubiektywna Nie, bo to będzie spotkanie rozegrane w Arabii. Mecz u siebie to jest mecz na własnym stadionie w przypadku Barcelony na Camp Nou.
0
@Rewolucja123 dobre, dobre, dalej brniemy w tą konwencję. Też lubię się pośmiać.
0
@Rewolucja123 chyba coś się zacięła ta maszyna...