La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1625 Culés

0

Ale nas wczoraj sędziowie okradli. Spalony z czapy, brak karnego, czerwona z czapy. Escandalo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rewolucja123 Przede wszystkim zagraliśmy bardzo słabo.

0

@kamilop nie słabo, a za wolno. Nasi za długo trzymali piłkę, zwłaszcza w przejściu, co powodowało spowolnienie wielu akcji. A jak trzeba było klepać, to nasi strzelali/wrzucali.

0

@Rewolucja123 Napastnicy. Judga, Luk, Dembele. Jak wy chcecie by taka trójka robiła różnice i szybko grała?

0

@tbas Mam na myśli skrzydła, pomoc. Oni za długo trzymali piłkę. Liczę bardziej na szybsze dogrania, a nie trzymanie o 2-3 sekindy za długo.

0

@Rewolucja123 Ale komu maja podać?

0

@tbas No były wyjścia na pozycję (np. Nico-Luuk wymiana pozycji), czy w momencie akcji z boku były opcje na szybsze dogranie (w 1 poľowie pamiętam jedną sytuacje Jutgli, gdy ten zamiast szybciej podać, to dalej dryblował, po drugiej podobnie Dembele, a jak dograł, to doskoczył rywal do Nico). Były też wyjścia z drugiej linii Albesa...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?