La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

1

Lista transferów Barcy od 20mln w górę od sezonu 17/18. + i - będę MOIM zdaniem zaznaczył czy były wartościowe:

- Semedo 35,70 mln. Na minus
- Paulinho 40mln. Na plus
- Coutinho 135 mln. Na minus
- Dembele 140mln. Na minus
- Arthur 31 mln. Na minus
- Lenglet 36 mln. Ma minus
- Malcom 41mln. Na minus
- Pedri 20 mln. NA WIELKI PLUS
- Firpo 20mln, Na minus
- Neto 26 mln, Na mały plus
- De Jong 86 mln. NA MINUS
- Griezmann 120 mln, na minus
- Dest 21 mln. Na minus
- Trincao 31 mln. na minus
- Pjanic 60 mln, Na minus
- Ferran 55 mln- Sądzac po reszcie to co może być? :)

0

@Herato Czemu de Jong ,,NA MINUS" z wielkiej?

2

@Kwiatek67 Bardzo kiepska gra porównując jakość - cena

0

@Herato zdecydowana większość pod wodzą Ramona Planes którego tu wszyscy wielbią.

konto usunięte

3

@Herato Lenglet był niezły popsuł się po odejściu Valverde.

1

@Herato Paulinho również na WIELKI PLUS.

1

@Herato śmieszny mnie De Jong czy Malcom, który prawdziwej szansy nie dostał, a nie wiem czy był gorszy od Dembele/Coutinho. Od Semedo wymagało się więcej, ale moim zdaniem to nie był zły transfer. Zresztą Roberto jako konkurencja na tej pozycji, to nie rywal.

0

@Herato Lenglet i Dest na plus. Clement miał dwa naprawdę dobre sezony, a nawet teraz dostalibyśmy za niego z 20 baniek. Z Desta coś może jeszcze być i na pewno na nim nie stracimy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?