- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1654 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
46 odpowiedzi
Batys
12
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1654 Culés
19
Dobrze, że Roma zatrudniła wielkiego Jose. Tylko on mógł ich uratować i wspaniale się wywiązuje ze swojej misji. Gwarantuje im spokojne utrzymanie i to raptem za 125mln wydane na transfery i 16mlm pensji za sezon. On to robi niemal charytatwynie, a niektórzy go krytykują.
2
@arasz1819 Plotki są że kluby z Portugali są zainteresowane
2
@arasz1819 następny sezon będzie weryfikacja czy jest to jeszcze trener który daje rade w tych czasach czy nie. O ile go zostawią
1
@Wychowanek to są jeszcze ludzie, którzy potrzebują weryfikacji? Nieźle.
@Encore a może Pan Kulesza zadzwoni. Portugol za Portugola.
2
@arasz1819 nie przekreślałbym Mou w Romie. Mi się wydaje, że jest to odpowiedni klub dla niego i z czasem włączy się do czołówki. Serie A jest ostatnio bardzo mocna, więc zadanie ma utrudnione. Jeśli Roma ma rozsądnych właścicieli to pozwolą mu prowadzić dalej zespół.
1
@arasz1819 świat sportu weryfikuje non stop wszystkich. Jedni zostają na swoim miejscu, inni wchodzą na wyższe levele a jeszcze inni schodzą niżej. Tak zawsze było jest i będzie w sporcie
1
@qchulainn nie są rozsądni, bo go zatrudnili. To co teraz zrobią to i tak nieistotne, bo już wtopili. Przy zwolnieniu zostanie ich utrzymankiem. Trzeba będzie opłacać kolejnego. Za głupotę się płaci. Jeżeli ktoś ciągle wierzy w człowieka, którego futbol zatrzymał się gdzieś pomiędzy czasami Starego Państwa w Egipcie, a upadkiem Konstantynopola to już przypadek wręcz beznadziejnego optymizmu.
1
@arasz1819 Ty masz swoją opinię, ja swoją, która jest odmienna. Mam nadzieję, że zostanie w Romie, bo moim zdaniem jest w stanie zbudować tam mocny zespół.
1
@arasz1819 możesz nie lubić Mourinho. Tez go nie lubię.
Ale trzeba być zaślepionym żeby tak nisko go oceniać tylko przez to że się go nie lubi. Nawet jak nic nie wygrywał z klubami w których pracował to zostawiał coś po sobie w tych klubach.
W Romie to widzieli i dobrze wiedzieli co robią zatrudniając go. Nawet jeśli nic wielkiego nie wygra to zbuduje tam jakieś fundamenty z tych piłkarzy których ma.
1
@Wychowanek nie mów, że go nie lubisz, bo coś zupełnie innego bije z tego co piszesz. Zostawiasz sobie furtkę w każdej sytuacji żeby go obronić. A już tekst o zostawianiu czegoś po sobie jest kompletnie nietrafiony. Gość przeważnie zostawia po sobie syf, skłócony zespół i słabe wyniki. Fatalny futbol dla oka pomijam, bo to akurat niemal cała jego kariera taka była.
1
@arasz1819 po prostu nie pluje jadem na kogoś kogo nie lubię i mu nie wymyślam jaki to jest słaby zeby podbudować własnego ego i samopoczucie. Tak jak Ty to robisz
1
@Wychowanek Nie każdy może być tak wspaniałomyślny. My ludzie słabego ego musimy czasami napisać złośliwy komentarz. Tylko od kiedy kilka faktów to plucie jadem? Mniejsza z tym. Za jakiś czas zobaczymy jak się zakończy ta przygoda
1
@arasz1819 wywnioskowałem to po tym jak stwierdziłeś że go lubię bo napisałem fakty. Coś zostawiał w klubach w których pracował i nie tylko syf i skłócona szatnie.
Roma jest klubem który aspiruje żeby stać się klubem top w kraju. Nikt od Mourinho tam nie oczekiwał cudów. Ma zrobić im zespół który potrafi grać w piłkę a później już ocenia czy go zostawia i może coś więcej zrobić czy nie.
1
@arasz1819 Od początku byłem sceptyczny co do angażu Mourinho przez Romę. Spodziewałem się powtórki z Tottenhamu. W zasadzie daleko od oczekiwań nie odbiegł.