La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

0

Nie wiem czy dobrze liczę ale na umtiti Barca zaoszczędzi rocznie ok 14 mln. Miał pensje 20 rocznie z tego co ogłosiła ta gazeta więc do końca kontraktu zaronilby 30 mln a że rozbite to zostało na 4.5 sezonu zarobi 6.6 mln na sezon. Chyba że jestem słaby z matmy albo mam chu... Dane

0

@Xxxbarca4ever umtiti ma pensje okolo 10 mln brutto a po obnizce 9 . Do 2023 barca ma mu zaplacic 13.5 mln ale ta kwota rozlozy sie teraz na 4.5 roku.

1

@Xxxbarca4ever no do 2023 tak, 14 mln rocznie, czyli łącznie 21 mln.

0

@amanter pytanie które dane są prawdziwe i czy którekolwiek są tak na prawdę bo raczej oficjalnych danych nie posiada nikt z zewnątrz

1

@amanter Umtiti ma ok 20 brutto

0

@wyrek nie nie ma tyle. To glupoty jak ta gdzie pique zarabia 28mln brutto

Umtiti zarabia tyle co roberto a wiec okolo 10 mln brutto

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?