La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1325 Culés

7

Dyrektor departamentu podatkowego Konfederacji Lewiatan Przemysław Pruszyński wypowiedział się na antenie TVN24 na temat zmian Polskiego Ładu i niedawnego rozporządzenia, które miało wprowadzić kolejne poprawki do systemu podatkowego. - Jest niezgodne z ustawą i powoduje jeszcze większy chaos – powiedział [tvn24.pl]

Dramatycznym problemem tej władzy jest to, że na skutek „wymiany elit” i wprowadzenia ciotek i wujków pozbyto
się doświadczonych ekspertów. Dlatego każdą ustawę trzeba 10 razy poprawiać i łatać. A nawet jeśli ktoś z ich doradców zgłasza jakieś wątpliwości, to nie jest słuchany. Bo trzeba uchwalić dzisiaj a nie za 3 dni, bo Prezes rano wstał i tak mu się przyśniło. Cyrk na kółkach.

10

@Przemek2323 Klasyk... zawsze to trochę śmieszy..ale z drugiej strony smuci...


6

@Przemek2323 podam też ogólnikowo przykład z własnego ogródka z rodziny. Mam eksperta od elektrowni, niestety jak wiemy większość spółek jest państwowa, a stanowiska zarządzające obsadzone jak wyżej wspomniano. Tak jest i w tym przypadku. Przy okazji świąt rozmawiałem z owym ekspertem przy wigilijnym stole i potwierdził to samo. Idzie jako doradca z gotowymi danymi, nad którymi pracował często wiele dni lub nawet tygodni, żeby koniec końców usłyszeć że to idzie do kosza, bo zaproponowane rozwiązania są niezgodne z polityką firmy :) a polityka firmy to oczywiście polityka państwa PiS. Energetyka w Polsce jest bardzo mocno zagrożona, niestety osoby decyzyjne to kolesiostwo PiSu, siedzą cicho przy korycie i nie obchodzi ich przyszłość naszego kraju.

0

@tomek8756 haha w punkt. Pięknie odnosi się do mojego powyższego wpisu przykladu z życia wzietego:)

konto usunięte

3

@Przemek2323 nowy wał wraz z tymi z rządu powinnien wylądować na śmietniku historii, ale to moje zdanie, bo gdy rząd wprowadzał ten wał ludzie zajęci byli tvnem:)

2

@Toretto "Elektryka w Polsce jest bardzo mocno zagrożona..."
Raczej energetyka ;)

2

@Bobo25 oczywiście dzięki już poprawione:)

2

@Przemek2323 tzn to co wprowadzono to żadne elity;)konkursy zlikwidowano nie przypadkowo.- Bareja,.

3

@Toretto W pewnej instytucji zajmujacej sie rolnictwem, gdzie mialem praktyki zmieniono dyrektora z 25+ letnim stazem, na byla nauczycielke, ktora w decyzjach nie sprawdzala ich waznosci tylko czy kropki sa dobrze postawione. Nie musze dodawac z jakiej jest partii. Dyrektora ostatnio widzialem jak juz zmizerniały kupowal wódke w sklepie.
W tym kraju najwazniejsza jest dykta, bo bez niej nie uda sie zbudowac panstwa pis.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?