- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1484 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1484 Culés
5
Ben White - "Obserwuję siebie z powodów analitycznych. Być może oglądam Anglię, ale zawsze jestem zajęty robieniem czegoś. Nie usiadłbym po prostu i obejrzał mecz. Nigdy nie oglądałem piłki nożnej, kiedy byłem młodszy. Teraz nadal tego nie robię. Po prostu kochałem tę grę, zawsze w nią grałem, nigdy nie oglądałem".
Gareth Bale - "Tak naprawdę nie oglądam zbyt wiele piłki nożnej. Wolałbym raczej oglądać golfa, aby być szczerym".
Carlos Tevez - "Nie lubię piłki nożnej, nigdy nie byłem jej fanem, po prostu lubię grać i mieć piłkę przy nodze. Jeśli Barcelona i Real Madryt grają ze sobą, ale na innym kanale jest turniej golfowy, to zamiast tego wybiorę oglądanie golfa. Nie oglądam w telewizji żadnej piłki nożnej".
ter Stegen - "Ludzie śmieją się, gdy mówię im, że nie mam pojęcia o piłce nożnej.
Nie oglądam zbyt wiele piłki nożnej, z wyjątkiem sytuacji, gdy są dobre mecze lub gdy jestem szczególnie zainteresowany jednym z nich, ponieważ mam związek lub przyjaciela. Czasami pytają mnie o nazwisko zawodnika, a ja nie mam pojęcia".
Carlos Vela - "Będę z wami szczery. Prawda jest taka, że nigdy nie byłem takim pasjonatem piłki nożnej, żeby powiedzieć: 'Jestem fanem Realu Madryt lub tej drużyny i będę stał z nimi do śmierci'. Lubię grać, ale po zakończeniu meczu piłka nożna jest dla mnie skończona i możecie ze mną rozmawiać o czymkolwiek, co nie jest piłką nożną, ponieważ nie czułbym się komfortowo robiąc to lub nie lubiłbym tego robić".
@Hubsao
0
@Zoker no spoko :) ale napisałeś "Są piłkarze, którzy w życiu żadnego meczu piłkarskiego nie obejrzeli".